top of page

LANGUAGE COURSES

English.png
АНГЛІЙСЬКА

 

Центр вивчення іноземних мов Еврика радий запропонувати Вам курси англійської мови в Запоріжжі, індивідуально підібрані з огляду на початкові навички, необхідний рівень володіння, а також мету, яку Ви переслідуєте.
Англійська мова - одна з найпоширеніших мов у світі. Вона є рідною мовою для 400 млн осіб і другою мовою для майже півтора мільярда людей, основною областю її поширення є такі країни як Сполучене Королівство, США, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Ірландія. Англійська мова - одна з 6 робочих мов ООН і важливий інструмент для бізнесу, торгівлі, освіти, дипломатії, науки, міжнародного спілкування та культури.
Вивчення англійської мови - важливий критерій як для успішної роботи, так і для якісної освіти або навіть повсякденного життя. Неважливо, яку мету Ви переслідуєте: побудова успішної кар'єри, навчання за кордоном, еміграція або ж Ви просто хочете дивитися улюблені фільми та серіали мовою оригіналу - вивчення англійської мови є найпершим засобом здійснення Ваших планів.

Deutsch.png
НІМЕЦЬКА

 

Німецька мова - найпоширеніша мова в Європі. Німецька мова є рідною мовою для 98 млн осіб, нею спілкуються в таких країнах, як Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн, Люксембург, Бельгія. Вона є однією з офіційних і робочих мов Європейського Союзу.
Через високий рівень розвитку німецької економіки та бізнесу, знання німецької мови є ключовим у цих сферах. Такі гігантські компанії, як BMW, Siemens, Bosch, BASF, Volkswagen, Lufthansa, SAP, Daimler, Infineon і багато інших мають партнерів по всьому світу. Через це, багато розвинених країн обирають як іноземну саме німецьку мову: наприклад, 68% японських студентів вивчають німецьку мову. Крім того, німецькомовні країни також є передовими у сфері освіти, медицини, мистецтва. Німецькі, швейцарські та австрійські університети багато століть є еталонами вищої освіти в усьому світі, а їхні демократичні ціни на навчання роблять їх привабливими для людей із найрізноманітнішим рівнем доходів.
З хорошим знанням німецької мови можна легко побудувати міжнародну кар'єру, здобути вищу освіту в найвідоміших університетах Європи, або ж просто насолодитися багатою літературною та науковою спадщиною німецьких письменників і вчених мовою оригіналу.

Español.png
ІСПАНСЬКА

 

Іспанська мова - друга мова у світі за кількістю тих, хто розмовляє нею (після китайської): вона є рідною мовою для більш ніж 400 млн осіб. Іспанська мова - офіційна мова ООН і ЄС, а також вона має офіційний статус у 21 країні світу, серед яких Іспанія, Мексика, Аргентина, Чилі, Домініканська Республіка.
Іспанська мова - мова культури, туризму і торгівлі. Нею розмовляли Сальвадор Далі і Гауді, Христофор Колумб і Пабло Пікассо, вона є рідною мовою для Енріке Іглесіаса, Пенелопи Крус і Антоніо Бандераса.
За останні 10 років попит на цю мову зростає постійно і з численних причин. Наприклад, іспанська мова є однією з найпопулярніших у мережі Інтернет. Розвиток економіки іспаномовних країн дає їм змогу активніше займати світовий ринок, а це означає одне: хто хоче вести з ними бізнес, той має говорити іспанською.
Зі свого боку, Центр вивчення іноземних мов Eureka радий запропонувати вам якісні послуги з вивчення іспанської мови.

we work online.png
ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ

 

Підготовка до складання іспитів з англійської, іспанської, німецької та французської мов.

Français.png
ФРАНЦУЗСЬКА

 

Французька мова - мова, яку вивчають найбільше після англійської. Вона є офіційною мовою в 29 країнах світу, у т.ч. у Франції, Люксембурзі, Монако, Швейцарії, Бельгії, Канаді, Гаїті, на Сейшельських островах. Нею розмовляють 270 млн осіб. Французька мова - одна з офіційних і робочих мов ООН та ЄС. Вона також є міжнародною мовою дипломатії.
Франція - найбільш відвідувана країна у світі серед туристів. Щороку туди приїжджають понад 60 млн осіб. Знання французької мови допоможе Вам почуватися впевнено як на гірськолижних курортах в Альпах, так і на Лазурному березі чи на баунті-островах по всьому світу. Франція - це не тільки туристична мекка, а й світовий лідер в автомобільній та інженерній сферах, сільському господарстві, космічній галузі, мистецтві, архітектурі, гастрономії, моді. Безліч музичних і літературних творів були написані саме французькою мовою, відомі театральні постановки та фільми також народилися на французькій сцені.
Знання французької мови суттєво розширює Ваші можливості у сфері дипломатії, юриспруденції, медицини, інженерії, мистецтві, а також відчиняє для Вас двері численних французьких університетів зі світовими іменами, причому державні виші пропонують безоплатне навчання та різноманітні стипендії для іноземців.

professions.jpg
КУРСИ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ

 

Якщо у вас середній рівень володіння іноземною мовою і вище, і ви хочете покращити його для роботи, а саме бізнес-сфери, то вам слід обрати курс ділової англійської (бізнес-англійської, англійської для бізнесу). Тут ви навчитеся вести ділові бесіди, листування, познайомитеся зі спеціальною термінологією тощо.
Якщо ж вам потрібна іноземна мова для вашої професійної діяльності, то вам варто замислитися про вибір спеціалізованого курсу за вашим напрямом:

 • медицина;

 • юриспруденція;

 • туризм і готельний бізнес;

 • менеджмент, маркетинг, бізнес-адміністрування;

 • фінанси, банківська справа, страхування;

 • нерухомість;

 • міжнародні відносини;

 • дизайн і мистецтво;

 • будівництво;

 • наука та інновації;

 • комунікації та засоби масової інформації;

 • курси для викладачів іноземної мови.

У кожному спеціалізованому курсі ви вивчатимете спеціальну термінологію, розглядатимете різні аспекти вашої професії іноземною мовою, вчитиметеся спілкуватися і висловлюватимете свою точку зору на задану тему тощо.
Ставте перед собою мету, обирайте курс іноземної мови і ставайте ближче до її виконання!

bottom of page